Zobacz strony związane z tagiem: Działki rekreacyjne

Sortuj po:


 • Ogłoszenia nieruchomości

  Ogłoszenia nieruchomości

  Portal tanie-ogloszenia-nieruchomosci.pl przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy chcą dodać anons dotyczący sprzedaży lub wynajmu nieruchomości Przy pomocy naszej witryny można dodać ogłoszenie nieruchomości za jednym razem do dużej liczby portali ogłoszeniowych. Nie ponosicie Państwo kosztów z tytułu prowizji od sprzedaży i wynajmu. Płacicie tylko należność za dodanie ogłoszenia nieruchomości.
  Raz dodane ogłoszenie nieruchomości ma szanse łatwo ...

  Data dodania: 16.12.2012 o godz: 11:49    

 • Działki rekreacyjne Wielkopolska

  Działki rekreacyjne Wielkopolska

  Rozpoczynamy podzielenie i sprzedawanie gruntu rolnego w pobliżu Pniew. Działki zlokalizowane są 4 km od Pniew w kierunku miasta Lwówka. Przemieszczając się od drugiej strony, czyli autostrady jest 16 km do zjazdu. Tak czy inaczej z Poznania dostaniemy się w czasie poniżej godziny. Ładny teren oddzielony od drogi nr 92 kilkusetmetrowym pasem lasu.

  Również oferowane działki są częściowo zalesione. Proponujemy Wam duże (3000 - 3500 m kw), pięknie ...

  Data dodania: 05.03.2011 o godz: 13:12    

 • Działki budowlane w Rewalu

  Działki budowlane w Rewalu

  Rewal jest wsią, która znajduje się w województwie zachodniopomorskim, w okolicy Gryfic. To właśnie położone tutaj nieruchomości nad morzem są czynnikiem wpływającym na jej popularność. Działki w Rewalu poważają się popularnością, gdyż znajduje się tutaj nadmorskie kąpielisko i bardzo popularny ośrodek wypoczynkowy, gdzie nieruchomości nad morzem jak apartamenty czy pokoje gościnne są częstym przedmiotem transakcji. Co więcej, dużo ludzi decyduje się na na ...

  Data dodania: 13.05.2012 o godz: 17:21