Kancelarie prawne Prawo i Polityka Podkategoria: Kancelarie prawne


 • Adwokat Gdańsk

  Adwokat Gdańsk

  Uproszczona na potrzeby internetowego katalogu notatka informacyjna o działalności adwokata ukrywającego się pod hasłem Adwokat Gdańsk. Adwokat Beata Nowakowska prowadzi swą kancelarię na zasadzie indywidualnej praktyki adwokackiej i oferuje fachowąpomoc prawną każdemu, kogo interesy prawne wiążą się z Pomorzem Gdańskim.
  Pomoc prawna oferowana jest zarówno w formie spotkań z klientami, w trakcie, których dyskutuje się zgłaszany problem i udziela pora ...

  Data dodania: 04.12.2012 o godz: 21:21    

 • KancelariaUltimatum.pl

  KancelariaUltimatum.pl

  Kancelaria Ultimatum położona w miejscowości Podkowa Leśna świadczy swym klientom indywidualnym oraz biznesowym różnego typu usługi prawnicze z prawa cywilnego, prawa pracy, rodzinnego i opiekuńczego, a także karnego i spadkowego.


  Specjalizuje się ona jednak w głównej mierze w windykacji. Jej windykacja warszawa to różnego typu metody prawne, dzięki którym możliwe jest odzyskanie należności od dłużnika.


  Proponuje ona swy ...

  Data dodania: 15.06.2015 o godz: 9:48    

 • Kancelaria prawna

  Kancelaria prawna

  Polak Kancelaria Prawna realizuje wszechstronne usługi prawne na terenie Warszawy i okolic jak także na obszarze innych regionów kraju. Kancelaria prawnicza obsługuje zarówno firmy jak także klientów prywatnych. Kancelaria prawna zajmuje się zagadnieniami z większości gałęzi prawa, specjalizując sie w obsłudze prawnej firm i nieruchomości. Oferta dotyczy w szczególności zagadnień obejmujących: obsługę korporacyjną, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, pr ...

  Data dodania: 28.02.2011 o godz: 10:25    

 • Amerykański Prawnik USA

  Amerykański Prawnik USA

  Poszukujesz doświadczonego amerykańskiego prawnika, który aktualnie przebywa w Warszawie? Jeśli tak, to lepiej trafić nie mogłeś. Nasza kancelaria prawnicza swoje biura posiada zarówno w Polsce, jak i Stanach Zjednoczonych, co daje nam możliwość dotarcia do znacznie szerszego grona klientów. Szeroki zakres wiedzy naszych amerykańskich prawników daje gwarancję szybkiego i skutecznego zakończenia toczonej sprawy.


  Jeśli spodziewasz się spadk ...

  Data dodania: 14.09.2016 o godz: 11:23    

Kancelarie prawne - nowa strona:

Wpisz adres dodawanej strony www Adres: